چگونه لباسهای خاکی رنگ را ست کنیم؟

 ست رنگ خاکی,مکمل رنگ خاکی

رنگ خاکی تیره

لباس های خاکی رنگ اندام را لاغرتر نشان می دهد و برای تابستان رنگ مناسبی است. همچنین لباسهای خاکی رنگ بسیار راحت هستند مخصوصا اگر شلوار جین خاکی رنگ را با یک بلوز راحت و یک کفش اسپورت بپوشید. یک بلوز آستین بلند طرح دار با یک شلوار برمودا و یک جفت کفش تخت و مسطح قابل ست کردن است.

رنگ خاکی چه رنگی است؟

خاکی رنگی است بین خاکستری و کرم روشن (یا قهوه‌ای رنگ‌پریده) و نیز اصطلاحی است که برای توصیف پارچه‌ای از این رنگ که در لباس‌های نظامی استفاده می‌شود، به‌کار برده می‌شود.

لباس های خاکی با ارتشی رنگهایی هستند که از قدیم مورد توجه و استفاده عموم قرار می گرفته و هیچگاه از مد نمی افتد.

يكی از ویژگی ‌های رنگ خاكی اين است كه افراد را لاغرتر از آنچه هستند نشان می دهد. بنابراين گزينه خوبی برای كسانی است كه اضافه وزن دارند يا درشت اندام هستند و با استفاده از رنگ و مدل لباس می ‌خواهند لاغرتر به چشم بيايند. مزيت ديگری كه اين رنگ دارد اين است كه تقريبا جزء رنگ ‌های خنثی به شمار می ‌آيد و به راحتی می ‌توان آن را با انواع رنگ های سرد يا گرم پوشيد.

READ  مدل لباس مردانه برای لاغر اندام ها | انواع مدل های اسپرت و رسمی + راهنمای ست کردن

ويژگی ديگر اين رنگ اين است كه هم می ‌توان آن را در لباس های اسپرت و برای استفاده روزانه و راحت در نظر گرفت و هم لباس های سنگين ‌تر و برای مراسم رسمی ‌تر و مهمانی ها. بنابراين با انتخاب اين رنگ به ظاهر ساده با يک تير چند نشان را زده ‌ايد.

حق با شماست هماهنگ كردن يک مانتوی خاكی رنگ با رنگ شال، شلوار و حتي كيف و كفش كار راحتي نيست اما شك نكنيد كه وقتي تركيب خوبي به دست بيايد نتيجه حتي بيشتر از انتظار شما رضايت بخش می‌شود. مثلا هميشه يك مانتوی ساده و اسپرت خاكی رنگ با يک شلوار جين سرمه ای و يک شال سرمه ای تركيب خوبی می ‌سازد.

رنگ خاکی,رنگ خاکی با چه رنگی ست میشه

رنگ خاکی با چه رنگی ست میشود

براي انتخاب كفش با اين مدل نيز مي‌توانيد روي كفش‌هاي تخت و مسطح يا انواع كتاني حساب كنيد و چه بهتر اگر همرنگ مانتو يا شال‌تان باشد. شال با رنگ شاد  نيز گزينه خوبی برای پوشيدن با اين رنگ مانتو است و با گرمايي كه دارد به آن جلوه زيادی می‌دهد و برای روزهای گرم تابستان هم بسيار مناسب است.

اولین رنگ های خنثی که برای انتخاب لباس به آنها توجه می شود سفید و مشکی هستند و رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی در رتبه دوم قرار می گیرند. همه این رنگ های زمینی می توانند در زمینه تک رنگ بسیار خوب عمل کنند.

رنگ خاکی تیره,رنگ خاکی با چه رنگی ست میشود

مکمل رنگ خاکی برای لباس

READ  جذاب ترین مدل های لباس زیر زنانه 2018 و 2019 در انواع ست های زیبا

اگر استفاده از لباس های سر تا پا خاکی را برای خود نمی پسندید می توانید از رنگ های غنی مانند نارنجی سوخته، خردلی و طیف های مختلف آبی در کنار رنگ های خنثی زمینی استفاده کنید.

رنگ خاکی با چی ست میشه,مانتو خاکی با چه رنگی ست میشود

رنگ خاکی با چی ست می شود

یک شلوار راسته خاکی رنگ، با یک کت خاکی رنگ که در قسمت کمر آن کمربندی قرار گرفته با یک کیف با طرح پلنگی و یک صندل پاشنه بلند زیبا به نظر می رسد.

مکمل رنگ خاکی,رنگ خاکی چه رنگی است

ست رنگ خاکی

اگر شما هم جزو آن گروه از پسرهايی هستيد كه به پيچيدن شال دور گردن شان علاقمند هستند مي‌توانيد روي اين رنگ شال حساب كنيد. معمولا شال خاكی رنگ با تی ‌شرت ساده مشكی انتخاب خوبی به نظر می ‌رسد، البته انتخاب شما فقط محدود به رنگ مشكی نيست شما می توانيد روي رنگ‌های ديگری مانند سفيد، يشمي و سرمه‌ای نيز حساب كنيد. چون تركيب شال خاكی با اين رنگ ها جواب خواهد داد.

READ  مدل پلیور و بافت مردانه

مانتو خاکی با چه رنگی ست می شود ؟

رنگ سبز به سادگی با رنگ‌های خنثی ترکیب می‌شود. رنگ خاکی رنگی خنثی است و به خوبی با سبز ترکیب می‌شود. اگرچه رنگ خاکی با بیشتر ته‌رنگ‌های رنگ سبز همخوانی خوبی دارد اما بهترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی است. بنابراین اگر مانتوی خاکی دارید پیشنهاد می کنیم از شالی به رنگ سبز استفاده کنید.

رنگ کرم یک ترکیب بسیار زیبا با رنگ خاکی به وجود می آورد. البته اگر برای این ترکیب از خاکی تیره تر استفاده نمایید جذابیت بیشتری پیدا می کنید.

رنگ خاکی به زیبایی در کنار انواع رنگ سبز دیده می شوند.

قرمز چرک و قرمز پررنگ دو ترکیب رنگ بسیار عالی برای خاکی هستند.

رنگ سفید و خاکی را به زیبایی در کنار هم ست کنید.

یکی از رنگ هایی که بسیار با خاکی ست می شود رنگ سورمه ای است.

می توانید به راحتی مانتو خاکی را شال و شلوار قهوه ای ست کنید.

رنگ خاکی را به راحتی و زیبایی در کنار رنگ مشکی به کار ببرید.

رنگ خاکی با چه رنگی ست میشه,ست رنگ خاکی

رنگ خاکی با چه رنگی ست می شود

 

منبع: بیتوته

مطلب پیشنهادی

مدل شلوار اسکینی زنانه

  شلوار جین اسکینی شلوار اسکینی زنانه شلوار اسکینی همان طور که از اسمش پیداست، …